Nyílt nap a STÁBISKOLÁBAN 2018.06.17.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]A HSC Stábiskola az operatőrök iskolája, 11 éve vezető oktatási intézmény!

Segédoperatőr, focus puller, DIT, rendezőasszisztens, világosító képzésben kiemelkedő az oktatás!!!

A HSC Stábiskola, a Korda Filmstúdió közösen, filmesszakember képzés lehetőségét nyitja meg minden a filmipar iránt  érdeklődő számára!

2018. június 17 – én, nyílt nap keretében, ingyenes szakmai gyakorlatot tartunk Etyeken a Korda Filmstúdió területén 2091 Etyek, Korda út 1.

A kurzuson résztvevő előadók:

Koltai Lajos, operatőr a HSC elnöke
Novák Emil, operatőr a HSC Stábiskola vezetője

A kurzuson a résztvevők “éles” forgatási szituációkban ismerkedhetnek meg a különböző filmes szakemberek munkájával, próbálhatják ki az Őket érdeklő munkaterületeket és kapnak információt a szakmákhoz kapcsolódó angol szakkifejezésekről is!

Támogatók:

ARRI Rental és az MMA[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]A regisztrációt lezártuk mert a jelentkezések száma elérte a maximális létszámot, Köszönjük.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]