Koncert és televízió műsor világosító

02114007 számú Koncert és televízió műsor világosító megnevezésű képesítés megszerzésére felkészítő képzés.

Az adott koncert, vagy televíziós produkció technikai igényeinek felmérését követően világítástechnikai ismeretei alapján összeállítja a szükséges világítási eszközök listáját és pontos világítási tervet készít. Megtervezi a szükséges áram igényt, rajzon ábrázolja a lámpatartó rendszereken azok pontos felfüggesztési pontjait. Televíziós műsorok esetében egyeztet a rendezővel és a vezető operatőrrel, a kamerák nézés irányairól, a műsorban résztvevők számáról és pontos elhelyezésükről. Fénypult kezelési és világítás elméleti ismeretei segítségével bevilágítja a koncert, vagy televíziós műsor tereit. Felprogramozza és irányítja a digitális fényvezérlő pultot. Feladata a tevékenységi körének megfelelő munkafolyamatok specifikálása és koordinálása, a szükséges fejlesztések kivitelezésében való részvétel, a műszaki, technikai munkálatok felügyelete, az üzemeltetés ellenőrzése. A berendezések meghibásodása esetén gondoskodik azok azonnali javításáról és az eszközök helyettesítéséről.

Előfeltétel: Érettségi vizsga
Óraszám: 350 óra
Jelentkezési határidő: 2024. szeptember 25.
Fizetési határidő: 2024. október 10.
Kezdés: 2024. október 12.
Vizsga: 2025. szeptember
Oktatás: Szombati napokon

A képzés teljes díja:

Regisztrációs díj: 2024. október 10. – 200.000 Ft.-

2. részlet: a képzés felénél –  390.000 Ft.-

UniCredit Bank: 10918001-00000033-71120003

nyilvántartási szám: E/2020/000384

A képzés tanúsítvány megszerzésével zárul, a képző által kiadott tanúsítvánnyal jelentkezhetsz képesítővizsgára.

Támogatott minden tőle elvárhatót köteles megtenni annak érdekében, hogy a résztvevők a képzést sikeresen teljesítsék, valamint, hogy a Támogató által létrehozott www.filmesgyakornok.hu online portálon működtetett gyakornoki rendszerben magukat regisztrálják.