Marton József – H.S.C. Stábiskola tanára

2015: Betonzaj
2010: Szinglik éjszakája
2009: Poligamy
2009: Utolsó jelentés Annáról
2007: Kalandorok
2006: Rokonok
2005: Sorstalanság
2004: Állítsátok meg Terézanyut
2003: Kontroll

 

A felsorolt filmeken kívül sok reklámfilmben és videoklipben is dolgoztam és dolgozom jelenleg is. Ezek közül néhány: UPC, Vodafone, Béres csepp, T-com, Knorr, OTP, Discreet, Dreft, Antenna Digital, Borsodi sör, Hubertus, Soproni sör, Unicum, Budapest Bank, Erste Bank, Telenor, …

A Nationale-Nederlanden Biztosító (NN Biztosító) kongresszusait és reklámfilmjeit Sztevanovity Dusán rendező készítette, ezekben is fővilágosító voltam.

Évek óta a HSC Stábiskolában tanítok, emellett fotókurzusokon is szoktam világításórát tartani.

2007-ben az Aranyszem díjátadón HSC-gyűrűvel jutalmaztak. Ezzel a díjjal a Magyar Operatőrök Társasága azok munkáját ismeri el, akik az operatőr közvetlen munkatársaként hozzájárulnak a magyar filmművészet magas színvonalú alkotásaihoz.

Vélemény, hozzászólás?