Rendezőasszisztens

A rendezőasszisztens szakirányról:

Megtanulhatod, hogy lehetsz te a mindentudó egy filmforgatáson. A rendezőasszisztens mindent tud, ami egy filmforgatással kapcsolatos. Az elméleti oktatás mellett, megismerheted a filmgyártás helyszíneit, eszközeit. Találkozhatsz az általad ismert és kedvelt alkotókkal leendő kollégáiddal.

A rendezőasszisztens feladatai:

• a produkció jellegének, stílusának, eszközrendszerének tisztázása
  • a feladatkörébe tartozó tervek (Például listák, diszpóskönyv) elkészítése
  • a felvételek előkészítése (diszponálása, az illetékességi körébe tartozó döntések meghozatala)
  • a stábtagokkal, a közreműködőkkel és a partnerekkel való kapcsolattartás, irányítás, szkriptelés

Kiknek ajánljuk?

Ha elvarázsol a film és szeretnél ennek a varázslatnak részese lenni, itt megtanulhatod, hogy kell megszervezni és lebonyolítani egy filmforgatást. A HSC Stábiskola a legjobb hely a kapcsolatépítésre, itt találkozhatsz leendő kollégáiddal, megmutathatod, hogy te vagy a legalkalmasabb a rendezőasszisztensi munkára.

Rólunk mondták

``A legfontosabb, hogy legyen meg az alapképzés! Ami itt nálatok szerintem nagyon jól meg van szervezve!``

ANDY VAJNA SZAVAI ISKOLÁNKRÓL